Partners

Sobota 15. 12. 2018

Narodeniny a meniny

• Oznamy

CZŠ sv. Demetra, Ražňany Vás všetkých srdečne pozýva na VIANOČNÚ AKADÉMIU dňa 18. 12. 2018 (utorok) o 16:00. Program: vianočná burza (16:00 – 16:30) a po nej slávnostná akadémia. Zraz detí je o 16:00.

ŠKD bude v skrátenom režime v dňoch:

20.12.2018 (štvrtok) – do 15:00

21.12.2018 (piatok) – do 14:00

Vianočné prázdniny budú v termíne od 24. 12. 2018 do 7. 1. 2019. Nástup do školy je 8. 1. 2019 (utorok).

• V stredu naša škola otvorila svoje brány pre návštevníkov, ktorí si mohli prísť prezrieť priestory a vybavenie našej školy a spolu s nami si vyskúšať rôzne aktivity, ktoré sme pripravili. Zašportovali sme si, pochutili si na nátierkách, vyrobili svietničky, ikebany aj sobíkov na vianočnú výzdobu. Vo svete záhad sme sa naučili veľa o vesmíre a vyskúšali si niekoľko zaujímavých chemických a fyzikálnych pokusov.

Chceme poďakovať p. Kišeľovej, ktorá nám ukázala nádherné zdobenie perníkov, p.Gaľovej a Bulejovej (zábavným maskotom) za spestrenie a potešenie detí a všetkým rodičom a deťom, ktorí strávili s nami tento deň.

• Ruší sa hodina spoločenského tanca!

Dňa 7.12.2018 (piatok) hodina spoločenského tanca nebude.

• Sv. Mikuláš

Dňa 6.12.2018 k nám do školy zavítal sv. Mikuláš. Žiaci ho potešili krásnymi básňami, piesňami a husľovým mini koncertom. Mikuláš bol štedrý a láskavý a všetkých odmenil sladkým balíčkom.

• Chemická a fyzikálna šou

Dňa 28.11.2018 bola na našej škole Chemická a fyzikálna šou. Predstavenie prebiehalo interaktívnou formou medzi žiakmi a účinkujúcimi a okrem efektných pokusov sa žiaci naučili ako vyrobiť vedecké hračky aj v domácom prostredí.

• Fotenie žiakov

Dňa 26.11.2018 (pondelok) bude fotenie žiakov.

• Domestos

Milí rodičia, obraciame sa na Vás s prosbou o zaregistrovanie sa na stránke www.domestospreskoly.sk. Naša škola sa zapojila do projektu, ktorého hlavou cenou je rekonštrukcia toaliet. Nevyhnutnou podmienkou úspechu v súťaži je vaša registrácia a následné hlasovanie za našu školu a nahrávanie účteniek. Postup registrácie:

Prihláste sa na stránku www.domestospreskoly.sk . Dole na úvodnej stránke kliknite na Registrácia pre rodičov. Vyplňte potrebné kolónky. Následne Vám do emailovej schránky príde aktivačný odkaz. Je potrebné naňho kliknúť, čím bude celá registrácia ukončená. Je možné, že Vám email bude automaticky uložený medzi spamy alebo do záložky s reklamami. Prosíme Vás o zaregistrovanie oboch rodičov. Ďakujeme.

•  Odpočinutie večné...

Odpočinutie večné daj im, Pane, a svetlo večné nech im svieti. Nech odpočívajú v pokoji. Amen.

• Cirkevná základná škola sv.Demetra, Ražňany
    Ražňany 240, 08261