Navigácia

 • Letné prázdniny

  3. 7. 2017

  Milí naši žiaci, prajeme vám krásne slnečné prázdniny naplnené skvelými zážitkami. Predovšetkým si pri svojich dobrodružstvách a potulkách svetom dávajte na seba pozor.

  Švrtákom ďakujeme za to, že našu školu reprezentovali a robili jej dobré meno. Želáme vám dobrých a chápavých učiteľov na 2. stupni. Nech sa vám aj naďalej darí!

  Kolektív CZŠ

 • Organizácia posledného týždňa šk. roku

  V stredu 28.6.2017- Triednicke hodiny (čistenie lavíc, odovzdávanie kníh)

  Vo štvrtok 29.6.2017 - Svätá omša, po sv. omši Triednicke hodiny

  V piatok 30.6.2017- 8:00 ODOVZDÁVANIE VYSVEDČENÍ

  9:00 Svätá omša- poďakovanie za šk. rok. Po sv. omši deti pôjdu domov. Obed ani ŠKD nebude.

 • Čerešňobranie

  Srdečne vás pozývame do miestneho parku na kultúrnu akciu Čerešňobranie, ktorá sa uskutoční v nedeľu 25.6.2017. Zraz detí, ktoré vystupujú v programe bude na školskom dvore o 14.15 hod.

 • Strava

  Upozorňujeme rodičov, že z dôvodu uzavretia školskej jedálne k 30.6.2017 je nutné, aby ste svoje deti, v prípade potreby, zo stravy vyhlásili najneskôr do konca tohto týždňa. Vyhlásenie stravy budúci týždeň už nebude akceptované z dôvodu potreby uzávierky a konečného vyúčtovania. Ďakujeme.

 • Bodka za školským rokom :-)

  Milí rodičia, milí žiaci,

  srdečne Vás pozývame na našu tradičnú "bodku za školským rokom",   
  ktorá sa uskutoční dňa 22.6.2017 /štvrtok/ o 16:30 hod.

  Čo môžete očakávať?

  - spoločné opekanie na školskom dvore

  - zábavné hry a posedenie pri rytme pekných piesní a vôni dymu...

                                                    Tešíme sa na Vás !

                       

   

 • Chutná odmena od MilkAgro

  Ďakujeme Vám , milí rodičia a všetci, ktorí ste podporili našu Sabínu v hlasovaní o najkrajší výtvor z produktov MilkAgro na Facebooku. Práve vďaka Vám Sabína vyhrala. Odmenou bol sladký Integáčik pre všetky deti našej školy.smiley

 • Didaktické hry v prírode

  V pondelok 19.6.2017 budeme mať Didaktické hry v prírode. Je potrebné mať športové oblečenie, vodu a desiatu.

 • Školský výlet

  Dňa 14.6.2017 (streda) sa uskutoční celodenný školský výlet na Spišský hrad. Vhodné je športové oblečenie,  pevná obuv a pokrývka hlavy. Prosíme, aby ste deti natreli opaľovacím krémom. Je potrebné priniesť si pršiplášť, vodu a stravu na celý deň. Zraz v škole je o 7:45. Predpokladaný príchod je v 15:30 . Obedy ani ŠKD nebudú.

 • Do školy na bicykli

  Aj tento rok sa naša škola zapojila do celonárodnej kampane, ktorú vyhlásilo Ministerstvo školsktva „Do školy na bicykli“. Prosíme Vás, aby žiaci  tento týždeň chodili do školy na bicykli príp. na kolobežke a s prilbou. Boli by sme radi, keby ste svoje deti podporili v tom, aby sa do školy nevozili na autách, ale podľa uváženia na bicykloch.  

 • Školský výlet

  Dňa 14.6.2017(streda) máme naplánovaný školský výlet. Prosíme, aby ste poplatok 10 Eur uhradili do konca tohto týždňa.

 • Obed

  Milí rodičia, dňa 7.6.2017 (streda) idú zamestnanci školskej jedálne a MŠ na školský výlet. Z tohto dôvodu obed na tento deň nie je pre našu školu zabezpečený.

 • Fotenie tried

  Milí rodičia, pre nepriazeň počasia a neúplný počet žiakov v triedach bolo v pondelok fotenie zrušené. Deti budeme fotiť v priebehu tohto týždňa v závislosti od počasia a počtu žiakov v triedach.

 • MILK-AGRO Recykluj a vyhraj vyhodnotenie

  Aj tento školský rok sa naša škola zapojila do súťaže MILK-AGRO Recykluj a vyhraj. Aktuálny ročník bol pre našu školu vskutku veľmi úspešný. Vďaka všetkým snaživým zberačom a zberačkám sa naša škola vo svojej kategórii umiestnila na štvrtom mieste. Výtvor z obalov, ktorý sme tento rok urobili bol tiež úspešný. Naša SABÍNA rovnako obsadila štvrté miesto. Sabína na sociálnej sieti získala ocenie "Cena fanúšikov facebooku". Za výhru sme získali chutnú odmenu.  Ďakujeme všetkým rodičom a ich známym, ktorí našu snahu podporili.smiley

  Minulý týždeň sme vyhodnotili súťaž a odovzdali ceny zberačom tetrapakových obalov z mlieka a viečok z produktov firmy MILK-AGRO. Všetci zberači dostali darček. Tento rok bol veľmi vyrovnaný, o výhre rozhodlo len zopár obalov. Najúspešnejšou zberačkou sa stala Michaela Kovaľová (4.A). Najúspešnejšiemu zberačovi školy firma MILK-AGRO venovala tablet.

 • Matematický Klokan- vyhodnotenie

  Dňa 20.3.2017  sa žiaci 1.A - 4.A, ktorí sa prihlásili,  zapojili do najväčšej medzinárodnej matematickej súťaže Matematický Klokanko. Žiaci našej školy dosiahli veľmi pekné výsledky. Naujúspešnejšou riešiteľkou a zároveň šampiónkou školy sa stala

  Zuzana Polohová (4.A).

  Zuzke a všetkým riešiteľom srdečne blahoželáme.

 • Fotenie tried

  Milí rodičia, dňa 5.6.2017 (pondelok) bude fotenie tried.

 • Konzultačné hodiny

  Milí rodičia, dňa 24.5.2017 (streda) budú konzultačné hodiny pre rodičov od 15:00 do 16:30.

 • Pieseň pre Svätého Otca

  Dňa 17.5.2017 sa v Stropkove konal 22. ročník súťaže Pieseň pre Svätého Otca. Našu školu reprezentovali Simona Balčáková (2.A) a Tamara Kišeľová (4.A). Obidve žiačky získali ocenenie v bronzovom pásme.

  Dievčatám blahoželáme.

 • SARM

  Dňa 10.5.2017 sa v Sabinove konala súťaž SARM (Sabinovská autorský a recitačný máj), kde našu školu reprezentovali žiačky Natália Novická (3.A) a Zuzana Polohová (4.A). Dievčatám ďakujeme za svedomitú prípravu a reprezentáciu školy.

 • Súťaž Recykluj a vyhraj

  Milí rodičia a priatelia školy, podporte prosím, našu snahu. Ak ste užívateľmi Facebooku, navštívte stránku Milk-Agro(https://www.facebook.com/milkagro.sk/photos/rpp.1679522118944639/1941941456036036/?type=3&theater) recykluj a vyhraj,  a like-om podporte náš výtvor Sabínu. Ďakujeme

   

  S radosťou dávame do pozornosti, že naša "Sabína" sa umiestnila vo svojej kategórii na krásnom štvrom mieste.

 • Deň matiek

  Milé mamičky, babičky, srdečne Vás pozývame na kultúrne podujatie pri príležitosti Dňa matiek, ktoré sa uskutoční dňa 14.5.2017 (nedeľa) o 15:00 v spoločenskom pavilóne v Ražňanoch. Stretnutie účinkujúcich je o 14:45 v jedálni. 

strana:

Novinky

Kontakt

 • Cirkevná základná škola sv.Demetra, Ražňany
  Ražňany 240, 08261
 • 051 452 3000

  riad. školy: 0911 917 197Fotogaléria